Onetobus odwiedzi Zabrze

12.10.2015

Już dzisiaj, 12 października, w Zabrzu pojawi się Onetobus. Mieszkańcy Zabrza i okolic, którzy go odwiedzą, będą mogli otwarcie wyrazić swoje opinie na temat wyborów oraz głośno powiedzieć, w jakiej Polsce chcą żyć i jakie mają oczekiwania wobec posłów i senatorów nadchodzącej kadencji. Wystarczy w godz. 17.00-18.30 przyjść na parking przy Multikinie (ul. Gdańska 18) i zajrzeć do Onetobusu – autobusu wyborczego portalu Onet.pl.

Na odwiedzających Onetobus będą czekać dziennikarze Onet.pl oraz dobra kawa. Każdy, kto tylko zechce, będzie mógł otwarcie wyrazić opinię o tym, jak żyje mu się w Polsce, co powinno się w niej zmienić i czym w pierwszej kolejności powinni zająć się politycy nowej kadencji. Wszystkie wypowiedzi gości Onetobusu zostaną nagrane i opublikowane w serwisie wyborczym Onet.pl.

Jednocześnie nagrania z najbardziej popularnymi postulatami i opiniami Polaków z poszczególnych miast, dziennikarze portalu będą prezentować politykom podczas debat i rozmów przedwyborczych.

Zabrze jest jednym z 30 miast na trasie Onetobusa, który podróżuje po całej Polsce w ramach akcji #wyboryikropka od 8 do 22 października br. Więcej informacji na www.onet.pl oraz na FB onet.pl.