Zabrze przestrzenią rozwoju

Nowe ceny biletów na najbliższe mecze Górnika

15.09.2015

Zarząd Górnika informuje o nowych, promocyjnych cenach biletów na najbliższe mecze zabrzańskiej drużyny. Nowa, zróżnicowana oferta dla kibiców dotyczy nie tylko spotkania piątkowego ze Śląskiem, ale także z Legią i Podbeskidziem
 

Mecz ze Śląskiem
Każdy kibic Górnika Zabrze doładowujący kartę na mecz ze Śląskiem Wrocław będzie mógł zakupić wejściówkę dla drugiej osoby w promocyjnej cenie 5 zł. Z propozycji mogą skorzystać również osoby, które wcześniej doładowały swoją kartę. W tym przypadku wystarczy okazać w punkcie sprzedaży harmonogram, który każdy kupujący otrzymuje w momencie zakupu.

Mecz z Legią
Spotkanie z Legią będzie można obejrzeć kupując bilet za 20 (normalny) lub 15 (ulgowy) zł. Promocja nie dotyczy trybuny krytej, na której można zasiąść po kupieniu biletu w cenie 50 zł.

Mecz z Podbeskidziem
W tym wypadku bilety będą sprzedawane w cenie 10 (dzieci do lat sześciu – 5) zł. Wyjątkiem jest trybuna kryta – 50 zł.
 

Plan sprzedaży biletów
Bilety będzie można nabywać w środę i czwartek nie tylko w Sklepie Kibica na stadionie lub w Galerii Zabrze, ale także w nowym punkcie sprzedaży znajdującym się na stadionie. (od godz. 16.00 do godz. 19.00). Z kolei w piątek, w dniu meczu ze Śląskiem, Sklep Kibica będzie nieczynny. Doładować karty będzie można we wspomnianym punkcie sprzedaży na stadionie od godz. 10.00.