Dziękujemy za Piknik

08.09.2015

Piknik w Rytmie Firmy mamy w tym roku za sobą (04.09.15r.) Impreza upłynęła w atmosferze relaksu i rekreacji przy zmiennej tego dnia pogodzie, która lekko zakłóciła pierwszą część wydarzenia. Piknik rozpoczął się krótkimi wystąpieniami zaproszonych gości honorowych – oficjalnego otwarcia dokonała Zastępca Prezydenta Miasta – Katarzyna Dzióba, po czym nastąpiła część biznesowa imprezy.

Na pikniku zaprezentowało się ok. 40 wystawców, panel doradczy składał się z 22 stanowisk. Największą popularnością na stanowiskach wystawców cieszyły się różnego rodzaju degustacje – można było spróbować specjałów przygotowanych przez wystawców z branży piekarniczej, czy gastronomicznej. Dużą popularności ą cieszył się pokaz przygotowania lodów przy pomocy ciekłego azotu, no i oczywiście stanowisko, gdzie biliśmy rekord Polski w robieniu Szałotu – każdy uczestnik Pikniku mógł osobiście przyrządzić sobie według własnego uznania Szałot i wziąć udział w biciu rekordu.
 

Koncert orkiestry dętej naszej Szkoły Muzycznej, pokaz mody, czirliderki, woltyżerka, kłusaki, przejażdżki bryczką – dla miłośników koni, atrakcyjne występy taneczne, interesujący występ zespołu muzycznego – atrakcji było sporo, każdy uczestnik Pikniku mógł wybrać coś dla siebie. Nie nudziły się dzieci, które licznie przybyły ze swoimi rodzicami na Piknik – miasteczko zabaw było wykorzystane w pełni, a i na stoiskach wystawców o dzieciach nie zapominano.
Sporym zainteresowaniem cieszył się panel doradczy, gdzie każdy mieszkaniec naszego miasta odwiedzający Piknik mógł zasięgnąć porady na interesujący go temat związany z przedsiębiorczością, czy też płaceniem podatków.

Dziękujemy za Piknik!

Wszystkim wystawcom za zaangażowanie w tworzenie pozytywnej atmosfery i atrakcje, które przygotowali , ekspertom, którzy pełnili dyżur w panelu doradczym, wykonawcom za interesujące występy i wszystkim gościom, którzy wzięli udział w naszym Pikniku serdecznie dziękujemy za udział w naszym wydarzeniu i zapraszamy za rok na kolejny Piknik w Rytmie Firmy.

Szczególne i osobne podziękowania należą się współorganizatorom i sponsorom Pikniku – razem z Zabrzańskim Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości imprezę zorganizował Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, a sponsorami wydarzenia byli: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu, Grupa Powen Wafapomp i Toyota Ja – Now – An – bez tych instytucji i firm impreza nie mogłaby się odbyć w tak interesującej formie. Serdecznie dziękujemy!

Poniżej krótka fotorelacja z Pikniku w Rytmie Firmy 2015

 

Więcej fotografii -> https://www.facebook.com/um.zcrp/posts/1204392029578369

Strona wydarzenia -> https://www.facebook.com/events/1435419690120297/

Wystawcy -> http://www.um.zabrze.pl/biznes/piknik-dla-przedsiebiorcow/wystawcy