Grupa MoCarta wystąpi w zabrzańskim MOK

07.09.2015

Miejski Ośrodek Kultury w Zabrzu zaprasza na występ „Ale Czad! czyli podróże Grupy MoCarta”, który odbędzie się 2 października o godz. 19.00.

Motto Grupy MoCarta:
Jesteśmy na przekór dostojnej powadze sal koncertowych, na przekór nużącej codzienności życia muzyków, na przekór zaprzysięgłym melomanom i na przekór fanom rocka, rapu czy muzyki pop, którzy boją się klasyki jak ognia. Traktujemy naszą Matkę Muzykę z żartobliwą ironią i jesteśmy pewni, że się nie obrazi.

Zespół działa w składzie : Filip Jaślar – I skrzypce, Michał Sikorski – II skrzypce, Paweł Kowaluk – altówka, Bolek Błaszczyk – wiolonczela.

Kwartet koncertuje na wszystkich kontynentach świata. Po wielkim sukcesie programu pt. „Dla Elizy” i „ Frak’n’roll” Grupa MoCarta ma zaszczyt przedstawić publiczności swój najnowszy program pt. „Ale Czad! czyli podróże Grupy MoCarta”. W nowym programie pojawią się motywy z podróży i refleksje, które znajdą swe odzwierciedlenie w zabawnym traktowaniu poprzez dobry humor i muzykę.

Koncert będzie trwał ok. 75 minut z nadzieją na bisy. Po koncercie istnieje możliwość nabycia płyt DVD Grupy MoCarta.

Bilety w cenie 50 zł do nabycia w kasie MOK, tel. 32 278 08 02, w godz. 8.00-15.00 oraz na stronie www.biletynakabarety.pl

Szczegółowe informacje dotyczące imprez: www.mok.art.pl, tel. 32 278 08 02, kom.531 614 667.