Fitness na Stadionie

02.09.2015

Klub fitness. Obok restauracja. Obok sklep sportowy. Obok muzeum legendarnego klubu piłkarskiego. A to wszystko w Zabrzu. Oczywiście na nowym stadionie.

Pierwsza procedura najmu powierzchni już został uruchomiona – chodzi o 1800 metrów pod działalność typu fitness w pasażu od strony ul. Roosevelta. W pełni oszklony pasaż handlowo-usługowy dostępny będzie bezpośrednio od strony ciągu pieszego ulicy oraz wewnętrznymi klatkami schodowymi od środka kubatury obiektu, a co ważniejsze – dostępny z poziomu parkingu Stały dostęp do miejsc parkingowych jest niewątpliwym atutem oferowanych powierzchni. A lokalizacja w pobliżu najważniejszych arterii komunikacyjnych Górnego Śląska, umożliwiająca łatwy dojazd z każdego miejsca aglomeracji kluczowym argumentem dla twierdzenia, że to miejsce ma potencjał, by zagwarantować sukces w biznesie.

Spółka Stadion w Zabrzu w sierpniu oddała do użytku 2500 miejsc na nowej trybunie południowej. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z założeniami w październiku kibice zasiądą również na trybunie północnej, a pojemność stadionu wzrośnie tym samym do 8500 miejsc. Przypomnijmy, że docelowo, po zakończeniu pierwszego etapu modernizacji, zabrzański stadion pomieści 24 tysiące kibiców.