Zabrze przestrzenią rozwoju

Młodzi policjanci z Zabrza nagrodzeni

18.08.2015

Komendant Miejski Policji w Zabrzu mł.insp. Dariusz Wesołowski spotkał się z policjantami zabrzańskiej drogówki, którzy wygrali konkurs z zakresu ruchu drogowego. Jak informuje zabrzańska komenda – do konkursu przystąpili będąc jeszcze w trakcie kursu podstawowego w Szkole Policji w Katowicach. 15 sierpnia br. młodzi policjanci otrzymali z rąk komendanta nagrody pieniężne.

St.post. Wojciech Olszański i post. Tomasz Durlej są policjantami zabrzańskiej jednostki niespełna od ośmiu miesięcy. 22 lipca ukończyli z wynikiem pozytywnym kurs podstawowy w Szkole Policji w Katowicach. Mimo krótkiego stażu pracy mają już na swoim koncie pierwsze policyjne sukcesy – gdy uczyli się w szkole policyjnej, przystąpili do konkursu z wiedzy o ruchu drogowym i wygrali go.

Szef zabrzańskich policjantów zauważył potencjał i predyspozycje do służby w drogówce. Tuż po zakończeniu szkolenia policjanci zasilili szeregi wydziału ruchu drogowego. Na co dzień pełnią służbę dbając o bezpieczeństwo na drogach naszego miasta.