Ostrzeżenie przed oszustami!

13.08.2015

Uwaga! Ostrzegamy przedsiębiorców przed oszustami!

DAD i inne firmy żerują na nieostrożnych przedsiębiorcach! Nie wiadomo dokładnie, ilu Polaków dało się nabrać na formularz PRI, ale są ich tysiące. I przybywają nowi. Nie wypełniajcie formularzy wpisu do komputerowej bazy danych (DAD – PRI)! Nie wypełniajcie żadnych formularzy, bez uważnego przeczytania oferty i zasięgnięcia opinii o firmie!
 

DAD działa na całym świecie. Formularze zgłoszeń wysyła do firm w Norwegii, Kanadzie, Irlandii; ofiarami DAD padają Hiszpanie, Włosi, Czesi, Grecy, podobno także Chińczycy. Szacunkowo, ofiar DAD jest ok. ćwierć miliona!
Ale DAD nie jest jedyna. Formularze o niemal identycznej treści wysyła także szwajcarska firma Nova Chanel AG; właściciele biur podróży otrzymują propozycję umieszczenia reklamy w katalogu branżowym od hiszpańskiej firmy European City Guide; austriacka firma Construct Data Verlag AG oferuje wpisy do katalogów wystawcom i organizatorom targów.

Przeczytajcie uważnie ten artykuł-> http://wyborcza.biz/biznes/1,101716,9527420,DAD_i_inne_firmy__ktore_zeruja_na_nieostroznych_przedsiebiorcach.html#ixzz3igLpdAGZ