AIP Zabrze – dyżury i szkolenia.

23.07.2015

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości Zabrze to nowoczesna przestrzeń biurowa, dostępna przez 24h, 7 dni w tygodniu. Uczestnikiem programu "Cowork AIP" może zostać każdy przedsiębiorca, także ten już prowadzący swoją działalność gospodarczą.
Poniżej rozkład dyżurów AIP Zabrze przy Wolności 274.
Godziny dyżurów:
pon.: 10:00 – 16:00
śr.: 10:00 – 16:00
piąt.: 10:00 – 16:00
 

AIP Zabrze jest nowoczesnym miejscem, w którym przedsiębiorcy mogą testować swój pomysł na biznes, nie musząc od razu płacić składek ZUS i podatków. Nasz Inkubator to również miejsce interesujących szkoleń. Cykl szkoleń AIP Zabrze „Jak pozyskać klienta?”, który się obecnie odbywa pomoże przyszłym przedsiębiorcom lepiej zrozumieć idee efektywnej sprzedaży i marketingu, jako klucz do sukcesu i skutecznego działania!
Harmonogram szkoleń:

• 29.07 – „Marketing – cztery proste zasady na start.”
• 5.08 – „Personal Branding – tworzenie własnego wizerunku.”
• 12.08 – „Social Media.”

Godziny szkoleń 17:00 – 19:00.
 

Nasz nowo otwarty inkubator zajmuje powierzchnię aż 150 m2. Czyni go to największym ośrodkiem AIP w województwie śląskim. Na tę przestrzeń składają się głównie dwie sale – konferencyjna i spotkaniowa – oraz cowork, czyli wspólne biuro. Zdaniem specjalistów z AIP, praca w takim miejscu jest znacznie bardziej efektywna niż praca w domu, gdzie uwagę mogą rozpraszać codzienne obowiązki czy dzieci. Ponadto cowork sprzyja nawiązywaniu kontaktów biznesowych, a z uwagi na fakt, że dostęp do niego jest 24-godzinny, każdy przedsiębiorca może pracować o dogodnej dla siebie porze.

Do Inkubatora AIP można się zgłosić z właściwie każdym pomysłem. Nowe technologie, kursy i zajęcia edukacyjne czy prosty handel to tylko kilka z nich. Wiek i wykształcenie nie mają najmniejszego znaczenia. AIP to znakomity sposób na start w biznesie. Niewiele ryzykując, możemy sprawdzić, jak nasz pomysł odnajdzie się na rynku. W razie potrzeby zawsze też możemy liczyć na pomoc doświadczonych mentorów, którzy pomogą nam dopracować biznesplan.

Jednym z głównych celów Inkubatorów AIP jest wyłonienie marek, które mają szanse na osiągnięcie globalnego sukcesu. Do 2020 roku organizacja chce wprowadzić na rynek trzy firmy na miarę Skype’a. Niewykluczone, że jedna z nich powstanie właśnie w 180-tysiącznym Zabrzu.

AIP Zabrze Info. -> 516 159 075, tomasz.golebiowski@inkubatory.pl
Strony -> https://www.facebook.com/AIPZabrze , http://inkubatory.pl/
Otwarcie AIP Zabrze -> https://youtu.be/hiJTfnujIYw