Szyb Maciej zaprasza na Chillout

10.07.2015

Już od 17 lipca Szyb Maciej w Zabrzu zaprasza na letnie piątki w klimacie Chillout.

W każdy piątek, niezależnie od pogody, od godz. 20.00 Szyb Maciej zaprasza na wyjątkowy "Szyb Maciej Chillout", czyli klimatyczną muzykę i industrialne wizualizacje serwowane przez DJ oraz prawdziwy slow food.

O oprawę muzyczną zadba DJ Slaveah. Na imprezach z jego udziałem można spodziewać się wachlarza muzyki m.in.: elektronicznej (D’n’B, Deep House, Breakbeat, G-funk) oraz elementów muzyki Funk, Soul, Reggae, Hip-hop oraz wszelkich odmian Mash up-owych wariacji. Znany m.in. jako DJ festiwalu Najcieplejsze Miejsce Na Ziemi oraz z cyklicznej imprezy Mash Up Hawaii Party w Katowicach. Od lat jest rezydentem klubu muzycznego Szuflada w Wodzisławiu Śląskim, a przez długi czas był związany z Polską sceną reggae i zespołem Tabu z którym współtworzył trasy koncertowe. Obecnie na stałe tworzy kolektyw DJ’ski Hlobosz Hlobosz Sam System razem z DJ-em Dr.Love gdzie promuje m.in. nieszablonowe podejście do muzyki i imprez w klubach na całym Śląsku.

Ci, którzy wybiorą się 17 lipca do Szybu Maciej w Zabrzu, mogą spodziewać się selekcji muzyki z gatunków Chillout, Deep House, Funk&Soul oraz odmian Lounge Music.

Wstęp wolny.

Dodatkowo – podczas chilloutowych wieczorów – będzie można zwiedzać z przewodnikiem cały kompleks. Widok z wieży szybowej na nocną panoramę Zabrza i Gliwic będzie z pewnością niesamowitym przeżyciem. Koszt wycieczki – tylko 8 zł.

Więcej informacji pod nr tel. 32 2761776, 721 455 500

www.szybmaciej.pl