Kolejne spotkanie z cyklu „Mała Firma ALL INCLUSIVE”

17.06.2015

25 czerwca, o godz. 18.00, w ramach Programu „Młody Przedsiębiorca w Nowoczesnym Mieście”, odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Mała Firma ALL INCLUSIVE. Podczas praktycznego warsztatu w Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach uczestnicy dowiedzą się jak zarządzać swoimi finansami na poszczególnych etapach prowadzenia działalności biznesowej. Patronat honorowy nad programem objęła prezydent Zabrza Małgorzata Mańka-Szulik.

Warsztat „Finanse Młodego Przedsiębiorcy” poprowadzi ekspert Piotr Rybicki, właściciel firmy NadzórKorporacyjny.pl, specjalista od finansów korporacyjnych i autor sześciu książek o tematyce finansowej i ponad 400 publikacji, wiceprezes Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach. Młodzi Przedsiębiorcy będą mieli okazję dowiedzieć się skąd wziąć pieniądze na start, inwestycje i rozwój firmy, jak budować wieloletnią strategię finansową oraz jaką wiedzę finansową należy posiąść, by móc podejmować właściwe decyzje biznesowe.

Cykl spotkań Mała Firma ALL INCLUSIVE jest podstawowym elementem Programu „Młody Przedsiębiorca w Nowoczesnym Mieście”. W kolejnych miesiącach uczestnicy Programu będą mogli wziąć udział w warsztatach z kluczowych obszarów wiedzy z punktu widzenia prowadzenia młodego biznesu: sprzedaży, przywództwa oraz PR. W przygotowaniu są także projekty wraz z pozostałymi Partnerami Organizacyjnymi Programu: Centrum Przedsiębiorczości w Chorzowie, Biurem Obsługi Miasta i Inwestorów w Dąbrowie Górniczej oraz Sosnowieckim Parkiem Naukowo – Technicznym.

Po raz drugi odbędzie się także Konkurs „Młody Przedsiębiorca Roku”, którego finał będzie mieć miejsce w ramach Europejskiego Forum Młodych Przedsiębiorców podczas V Ekonomicznego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Katowicach (12 – 14 października br.). Więcej informacji oraz zapisy na stronie: www.mlodyprzedsiebiorca.org. Udział w wydarzeniach jest bezpłatny po uprzedniej rejestracji.