Kolejne „Spotkanie Śniadanie”

12.06.2015

Zabrzańskie Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza w najbliższą niedzielę, 14 czerwca, na kolejną odsłonę plenerowego wydarzenia pn. „Spotkanie Śniadanie”. Zapraszamy wszystkich mieszkańców zainteresowanych czynnym i przyjemnym spędzeniem niedzielnego przedpołudnia (od godz. 10.00 do godz. 14.00) do parku przy pomniku Wincentego Pstrowskiego.

W najbliższą niedzielę będzie z nami :

Ekipa Aleksandra Gromka, która zorganizuje pchli targ – głównie z myślą o dzieciach, ale nie tylko. Każdy może przynieść zbędne rzeczy, zabawki, książki, inne przedmioty, których chciałby się pozbyć – oddać za darmo, zamienić lub sprzedać za grosze.

Szkoła języka angielskiego CLAN City oraz TEDDY EDDIE obiecują mnóstwo zabaw i gier dla najmłodszych, a także łamigłówki i quizy dla starszych dzieciaków i ich rodziców. Każdy, kto będzie się z nimi bawił, będzie miał szansę wygrania fajnych upominków.

Ekipa I Love Rolki planuje bezpłatne warsztaty z jazdy na rolkach dla dzieci i dorosłych – podstawy jazdy, podstawy freestyle i slalomu. Zajęcia obędą się w godz. 11.30-13.30. Zbiórka przy pomniku Pstrowskiego. Jest szansa na wypożyczenie rolek, organizatorzy będą mieli kilka par, ale oczywiście lepiej mieć swoje. Dzieci musza mieć obowiązkowo kaski, mogą być rowerowe.

Chętni mogą zgłosić się wcześniej na stronie wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/833498006719372/, ale można też przyjść z marszu, bez wcześniejszych zapisów.

Zapraszamy do śledzenia stron:
https://www.facebook.com/pages/Spotkanie-%C5%9Aniadanie/1572819416317673

oraz

https://www.facebook.com/um.zcrp

gdzie znajdziecie Państwo najświeższe informacje.