Otwarcie Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości

05.06.2015

Już w najbliższą środę, 10 czerwca, o godz. 9.00, nastąpi oficjalne otwarcie zabrzańskiego Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości, który znalazł swoją siedzibę przy ul. Wolności 274.

Uroczystego otwarcia dokona prezydent Zabrza Małgorzata Mańka-Szulik, a o godz. 11.00 będą już możliwe pierwsze konsultacje biznesowe. Tego dnia, o godz. 15.00, odbędzie się inauguracyjne szkolenie pt. „Zaplanuj swoją firmę! Jak zbudować model biznesowy?”.
W czwartek i piątek (11 i 12 czerwca), między godz. 10.00, a godz. 17.00, osoby zainteresowane działaniem AIP będą mogły skorzystać z Dni Otwartych w zabrzańskim Inkubatorze. "Przyjdź, wejdź, zapytaj!" – to hasło, które w tych dniach będzie obowiązywało w AIP przy ul. Wolności 274.
Na czwartek (11 czerwca), na godz.15.00, zaplanowano kolejne szkolenie pt. „Tajniki wystąpień publicznych”. W tych dniach będzie też można skorzystać z konsultacji biznesowych (po godz. 10.00).
Szkolenia, konsultacje, dni otwarte – Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości rusza w czerwcu pełną parą. Już teraz zapraszamy do udziału w zaplanowanych wydarzeniach i skorzystania z tej inauguracyjnej oferty wszystkich zainteresowanych przedsiębiorczością. Otwarcie AIP w Zabrzu jest kolejnym ważnym krokiem na drodze do popularyzacji i dalszego rozwoju przedsiębiorczości w naszym mieście.