Spotkania i śniadania pod Pstrowskim

19.05.2015

Już dzisiaj zapraszamy na cykl imprez plenerowych, które odbywać się będą w każdą niedzielę od 31.05.2015r. do 27.09.2015r. w godzinach przedpołudniowych (od 10.00) – w parku przy pomniku Wincentego Pstrowskiego (ul. 3 Maja) w Zabrzu.
Imprezy odbywać się będą pod hasłem SPOTKANIE ŚNIADANIE i są ofertą dla mieszkańców na niebanalne spędzenie wolnego, niedzielnego czasu w plenerze, wzbogacone o zajęcia rekreacyjne dla osób w każdym wieku – konkursy , animacje dla dzieci, ćwiczenia pod okiem instruktora dla rodziców, oraz smaczny, zdrowy posiłek.
Na miejscu stworzony będzie Targ Śniadaniowy, a na nim: stoiska ze świeżymi owocami i warzywami; tradycyjne, regionalne produkty od lokalnych producentów; zdrowa, ekologiczna żywność; ciepłe naleśniki; swojskie pierożki i inne specjały. Każdy uczestnik Śniadania znajdzie dla siebie przyjemny sposób na spędzenie niedzielnego przedpołudnia razem ze swoją rodziną, sąsiadami i znajomymi.
Celem Śniadań jest integracja społeczności lokalnych, współdziałanie podmiotów komercyjnych, stowarzyszeń sportowych i przedsiębiorców oraz promowanie zdrowego stylu życia.
Strona wydarzenia -> https://www.facebook.com/pages/Spotkanie-%C5%9Aniadanie/1572819416317673