„Wieczór z monodramem”

14.05.2015

Zapraszamy na „Wieczór z monodramem”, który odbędzie się w Ośrodku Pracy Pozaszkolnej nr 4 w Zabrzu – „Centrum Edukacji Twórczej” już w najbliższy poniedziałek, 18 maja, o godz. 19.00.

Przygotowała go grupa „Soliter”, która zaprasza do sali teatralnej przy ul. Korczoka 98. Wystąpią: Nicola Bryś w monodramie pt. „Obraz” wg T. Pratchetta, Dominika Kłos w monodramie pt. „Moja kolej” wg T. Pratchetta, Aleksandra Malinowska w monodramie pt. „Szczęście” wg A. Czechowa oraz Barbara Moskwa w monodramie pt. „Pluto” wg E. A. Poe.

Soliter to zabrzańska grupa monodramistów OPP nr 4 – „CET”. Opiekę reżyserską nad grupą sprawuje Nina Wolska, wieloletnia instruktorka teatralna, prowadząca grupy teatralne OPP nr 4 – „CET”, skupiające uczestników w różnym wieku: od uczniów szkoły podstawowej po studentów i osoby dorosłe. Obecnie grupę Soliter tworzą uczniowie szkół średnich oraz studenci, którzy mają na swoim koncie liczne osiągnięcia na polu teatru jednego aktora tj.: kwalifikacja do ogólnopolskich przeglądów monodramu: wrocławska „FETA” czy tyski „Motyf”, liczne I m-ca podczas katowickiego festiwalu „T-Art.” oraz miejskiego OKR’u.

Impreza ma też swoje wydarzenie na facebooku: https://www.facebook.com/events/1612337155712702/