Warsztaty dla młodych przedsiębiorców

13.05.2015

Już 21 maja, o godz. 18.00, w ramach programu „Młody Przedsiębiorca w Nowoczesnym Mieście”, odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu: Mała Firma ALL INCLUSIVE. Podczas praktycznego warsztatu, który odbędzie się w Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach, uczestnicy zapoznają się z tematyką marketingu i nowych mediów.

Warsztaty „Zastosowanie narzędzi marketingu online w młodej firmie” poprowadzi ekspert – Kuba Nagórski, współwłaściciel agencji kreatywnej kręci się!, specjalista od marketingu zintegrowanego, koordynator i inicjator katowickich Czwartków Social Media. Młodzi Przedsiębiorcy będą mieli okazję szczegółowo dowiedzieć się, jakie podstawowe pytania należy sobie zadać tworząc strategię marketingową oraz co składa się na marketing internetowy i jakie ma zastosowanie. Ponadto uczestnicy dowiedzą się także o perspektywach marketingu online na najbliższe lata.

Cykl spotkań Mała Firma ALL INCLUSIVE jest podstawowym elementem programu „Młody Przedsiębiorca w Nowoczesnym Mieście”. W kolejnych miesiącach jego uczestnicy będą mogli wziąć udział w warsztatach z kluczowych obszarów wiedzy z punktu widzenia prowadzenia młodego biznesu: sprzedaży, finansów, przywództwa oraz PR.

W przygotowaniu są także wydarzenia wraz z partnerami organizacyjnymi programu: Zabrzańskim Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości, Centrum Przedsiębiorczości w Chorzowie, Biurem Rozwoju Miasta i Obsługi Inwestorów w Dąbrowie Górniczej oraz Sosnowieckim Parkiem Naukowo-Technologicznym. Po raz drugi odbędzie się także konkurs pn. „Młody Przedsiębiorca Roku”, którego finał odbędzie się w ramach Europejskiego Forum Młodych Przedsiębiorców podczas V Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Katowicach (12-14 października br).

Więcej informacji oraz zapisy na stronie www.mlodyprzedsiebiorca.org. Udział w wydarzeniach programu jest bezpłatny po uprzedniej rejestracji.