Forum Śląskich Organizacji Pozarządowych i Przedsiębiorstw Społecznych odbędzie się w Zabrzu

06.05.2015

19.05.2015 r. w Teatrze Nowym w Zabrzu odbędzie się Forum Śląskich Organizacji Pozarządowych i Przedsiębiorstw Społecznych (FŚOPiPS) – Dzień Organizacji Pozarządowych i Przedsiębiorstw Społecznych.
 

Specjaliści z różnych dziedzin, warsztaty, panele dyskusyjne, wykłady – oto co czeka na uczestników konferencji. Poniżej część tematów, które zostaną poruszone na FŚOPiPS w Zabrzu.
Jak zarazić ludzi swoją pasja do działania, czy pieniądze są niezbędne do współpracy, jak skutecznie rozwijać ducha przedsiębiorczości w społeczności lokalnej, jak korzystać z mądrości i zasobów tłumu (crowdsourcing crowdfiunding), jak uruchomić własną firmę na próbę (bez ZUS ), na czym polegają zbiórki publiczne, jak sfinansować działalność społeczną?
 

Szczegóły wydarzenia -> http://www.slaskasiec.pl/aktualnosci/zobacz/konferencja-fsopips-zapisy
Wstęp wolny po zarejestrowaniu się na stronie ->
https://docs.google.com/forms/d/12v32E-qO-WYRrzSAzCBP6tt71n3mJcCb3A1cUPAdhns/viewform

Patronat honorowy nad Forum Śląskich Organizacji Pozarządowych i Przedsiębiorstw społecznych, w ramach którego odbywa się konferencja objęli:
Rzecznik Praw Obywatelskich – dr hab. Irena Lipowicz
Marszałek Województwa Śląskiego – Wojciech Saługa
Prezydent Miasta Zabrze – Małgorzata Mańka-Szulik.
Patronat medialny:
NGO.pl, Dziennik Zachodni i Nasze Miasto, Głos Zabrza i Rudy Śląskiej, Zabrze.com.pl, Radio eM, Radio Katowice, TV Zabrze, Nowiny Zabrzańskie, InSilesia.pl, Gazeta Miejska (Gliwice, Zabrze), Nasze Zabrze Samorządowe