Szwedzkie śniadanie biznesowe

24.04.2015

ZAPRASZAMY NA ŚNIADANIE BIZNESOWE 27 kwietnia 2015 r. o godzinie 10:00 w Rudzkim Inkubatorze Przedsiębiorczości Sp. z o.o. w Rudzie Śląskiej przy ul. Karola Goduli 36.
Gościem specjalnym śniadania będzie:
Erik-Wilhelm Graef Behm – Menadżer Inwestycyjny ICT w Business Region Göteborg.

Nasz gość specjalny zaprezentuje potencjał rozwoju sektora nowych technologii w zachodniej Szwecji (uwzględniając dominujące specjalizacje), możliwości współpracy polskich i szwedzkich firm IT, oraz informacje dot. parków technologicznych zlokalizowanych w zachodniej części kraju.

Erik-Wilhelm Graef Behm, Menadżer Inwestycyjny ICT w Business Region Göteborg jest odpowiedzialny za inwestycje zagraniczne, rozwoju klastrów oraz rozwoju eksportu
w ramach ICT w zachodniej Szwecji. Jest również redaktorem naczelnym miesięcznika ICT-newsletter, założonego w 2002 rok.

Ma ogromne doświadczenie w łączeniu obszarów takich jak ICT, logistyka oraz zarządzenie łańcuchem dostaw i posiada tytuł magistra Inżynierii Przemysłu i Zarządzania Uniwersytetu Technologicznego Chalmers w Goeteborgu.

Udział w śniadaniu jest bezpłatny.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc proszę o zgłoszenie swojej obecności
do dnia 23 kwietnia 2015r.
na adres mailowy: a.sabuda@inkubatorrudzki.pl lub pod nr tel.32 342 22 30 w.104
Organizator zastrzega sobie prawo weryfikacji zgłoszeń i potwierdzi możliwość udziału w spotkaniu.
Osoby do kontaktu:
Sonia Dors
e-mail: s.dors@inkubatorrudzki.pl
tel.: 32 342 22 30 w.105
Alina Sabuda
e-mail: a.sabuda@inkubatorrudzki.pl
tel.: 32 342 22 30 w.104

Szczegóły wydarzenia -> http://www.inkubatorrudzki.pl/pl/aktualnosc/0/1429079510/0/0