Polsko-holenderskie spotkanie biznesowe

20.04.2015

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady Polskiej w Hadze (WPHI) zaprasza polskich przedsiębiorców do udziału w spotkaniu mającym na celu kojarzenie polskich producentów i niderlandzkich agentów handlowych.
W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele organizacji branżowej reprezentującej niderlandzkich agentów handlowych, importerów i hurtowników – VNT (nid. Verbond Nederlandse Tussenpersonen)
Branże reprezentowane w VNT to m.in.:
– drewno i produkty drewniane;
– odzież i tekstylia;
– papier;
– obuwie;
– wino i alkohole;
– oraz branża motoryzacyjna, metalowa, materiałów budowlanych, produktów dla niemowląt, kosmetyków, ceramiki, artykułów gospodarstwa domowego, artykułów biurowych i szkolnych, jubilerska
i opakowań.

Spotkanie z udziałem ok. 80 przedstawicieli handlowych i importerów aktywnych na rynku niderlandzkim odbędzie sie 4 czerwca 2015 (w Królestwie Niderlandów jest to dzień roboczy)
w Parku Medialnym w Hilversum.
W programie przewidziano możliwość prezentacji polskich branż eksportowych i sesje kojarzenia polskich producentów z niderlandzkimi dystrybutorami. Udział w spotkaniu wezmą także przedstawiciele firm z Austrii i Litwy. Informacje o przedsiębiorstwach reprezentowanych
na spotkaniu będą promowane wśród członków VNT także po spotkaniu.

Firmy zainteresowane spotkaniem mogą wziąć w nim udział osobiście i skorzystać ze stoiska informacyjnego WPHI lub przesłać materiały promocyjne przedsiębiorstwa. Wszystkich zainteresowanych tym przedsięwzięciem zachęcamy do możliwie szybkiego wypełnienia krótkiej ankiety – https://www.surveymonkey.com/s/5KPKRY2.

Jednocześnie informujemy, że na tym etapie przygotowywania spotkania deklarowane informacje o chęci uczestnictwa nie są dla Państwa wiążące. Informacje zawarte w ankiecie posłużą WPHI w Hadze do dostosowania stoiska do oczekiwań zainteresowanych firm i stworzenia kampanii promocyjnej skierowanej do firm stowarzyszonych w VNT.

Wszelkie pytania prosimy kierować do p. Magdaleny Domańskiej na adres e-mail m.martens-domanska@trade.gov.pl
Więcej informacji na temat organizacji branżowej niderlandzkich agentów handlowych, importerów i hurtowników –
www.vnt.nl