Operacja META startuje po raz czwarty

20.04.2015

Młodość, energia i mega moc dobrej zabawy startują już 24 kwietnia o godz. 17:58:23 na Pl. Teatralnym w Zabrzu.

„Operacja Meta. Maturzyści przejmują Zabrze!” to kolejna edycja imprezy promującej bezpieczną i dobrą zabawę młodzieży, pełnej pozytywnej energii i optymizmu. Rozpocznie się w samym sercu Zabrza o dość nietypowej godzinie, aby zgodnie z tradycją, razem z przedstawicielami władz samorządowych, zainaugurować ten wieczór wypuszczeniem balonów w barwach Zabrza.
– To dopiero dobry początek – stwierdzają Andrzej Wronka i Tomasz Panek z Centrum Organizacji Pozarządowych, organizatorzy wydarzenia. – Pozyskaliśmy wielu partnerów, którzy właśnie tego dnia mają dla maturzystów mnóstwo zniżek, promocji i imprez. – Ale na tym nie koniec. Aż do końca czerwca młodzi mogą umilać sobie czas matur korzystając z promocji, zniżek i darmowych wstępów – dodaje Marek Mierczyk, foundriser akcji.
Maturzyści uczący się w Zabrzu otrzymują w szkołach specjalne karty pamiątkowe, które dopiero w połączeniu z pieczątką przybitą na Pl. Teatralnym, otwierają im drogę do czerpania z imprezy pełnymi garściami. Odwiedzi ich również Ekipa Imprezowa, która zadba o dobrą zabawę i obsypie metowymi koszulkami.
„Operacja META. Maturzyści przejmują Zabrze!” zbliża się wielkimi krokami (24 kwietnia, godz. 17:58:23). Maturzyści mają jeszcze trochę czasu by wspólnie z przyjaciółmi zaplanować ten dzień, ale organizatorzy już teraz namawiają, by śledzili metowy profil pod adresem https://www.facebook.com/meta.zabrze