Zabrzański Biznesplan 2014 rozstrzygnięty!

02.03.2015

W piątek 27.02.2015 w zabrzańskim Hotelu Diament odbyła się gala rozdania nagród laureatom konkursu Zabrzański Biznesplan 2014. Na gali obecni byli przedstawiciele władz miasta z Prezydent Małgorzatą Mańka-Szulik, sponsorzy konkursu, uczestnicy aktualnej edycji, laureaci poprzedniej edycji konkursu, przedstawiciele instytucji miejskich, otoczenia biznesu, mediów, przedsiębiorcy, przyjaciele Zabrzańskiego Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości. Gala składała się z dwóch części – w pierwszej nastąpiło uroczyste ogłoszeni wyników i rozdanie nagród. Część druga – mniej oficjalna, była okazją do odświeżenia kontaktów biznesowych i towarzyskich.

Poniżej laureaci konkursu Zabrzański Biznesplan 2014
AGENCJA ARTYSTYCZNA M. ART PROMOTION MAGDALENA ZIÓŁKOWSKA
Biznesplan: INNOWACYJNE ZAJĘCIA PT. LABORATORIUM DOKTORA ŁODYGI
II miejsce ex aequo