Młody przedsiębiorca w nowoczesnym mieście

25.02.2015

Dnia 16 lutego 2015 r. w Restauracji Niezłe Ziółko w Zabrzu, odbyło się pierwsze spotkanie z cyklu Silesia Business Roadshow w ramach programu „MŁODY PRZEDSIĘBIORCA W NOWOCZESNYM MIEŚCIE”, w którym uczestniczyło 50-ciu młodych zabrzańskich przedsiębiorców oraz osób zainteresowanych rozpoczęciem działalności gospodarczej.
Podczas wydarzenia uczestnicy spotkali się z Panem Pawłem Kryszakiem, dyrektorem generalnym
i współzałożycielem firmy DYSTEN Sp. z o.o., produkującej urządzenia w ramach inteligentnych systemów transportowych, który podzielił się swoim wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu własnego biznesu z młodym pokoleniem przedsiębiorców.
Kolejnym punktem programu Roadshow był Warsztat Eksperta Programu, właściciela Instytutu PUBLICO, wykładowcy i trenera biznesu Pana dr Krystiana Dudek pn."Wyróżnij się albo zgiń – Strategia PR na START.

Silesia Business Roadshow to niezwykły cykl spotkań inaugurujących II edycję Programu „Młody Przedsiębiorca w Nowoczesnym Mieście”. Wydarzenia odbywają się między 16 a 20 lutym kolejno
w pięciu śląskich miastach: Zabrzu, Chorzowie, Dąbrowie Górniczej, Sosnowcu z finałem w Katowicach.
W ramach Roadshow Młodzi Przedsiębiorcy biorą udział w praktycznych warsztatach Eksperta Programu oraz spotykają się z inspirującą postacią ze świata biznesu.

Program został objęty Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Zabrze Pani Małgorzaty Mańki-Szulik.
Partnerem organizacyjnym Programu jest m.in. Zabrzańskie Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości.