Dialog Sukcesu dla przedsiębiorców

11.02.2015

Projekt Sukcesu – interesujące wydarzenie odbędzie się już 20 lutego o 18.00 w Zabrzu przy ul.Hagera 41 (Demex)
Projekt składa się z dwóch etapów – wystąpienia prelegentów, które trwają po 20 minut oraz panelu dyskusyjnego z publicznością.
Projekt poruszy temat kreatywności wykorzystywanej w takich obszarach jak biznes, marketing i edukacja.

Prelegenci, którzy wezmą udział:

Janusz Dramski – kreatywność w biznesie
Manager regionalnego centrum rozwoju startupów i biznesu Business Link Katowice, wiceprezes Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach, menadżer programu "Młody Przedsiębiorca w Nowoczesnym Mieście", przewodniczący Forum Młodych Przedsiębiorców RIG w Katowicach, współautor Manifestu Młodych Przedsiębiorców 2014, organizator ogólnopolskiego konkursu Młody Przedsiębiorca Roku 2015, członek komitetu organizacyjnego Europejskich Kongresów Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Katowicach, przedsiębiorca, trener biznesu, absolwent studiów Executive MBA.
Dr Barbara Wołek-Kocur – kreatywność w marketingu (copywriting)
Kulturoznawca, medioznawca, filmoznawca i socjolog. Wykłada również na śląskich uczelniach.

Małgorzata Krawczyk – kreatywność w biznesie
Absolwentka międzynarodowych Studiów MBA na SGGW w Warszawie oraz Business ESSEC School w Paryżu.
Ukończyła "Coaching Mentoring w biznesie" na Politechnice Łódzkiej.
Profesjonalny mentor i coach, ekspert budowania relacji zawodowych, biznesowych, zespołowych, osobistych.
W swojej pracy zawodowej zdobyła doświadczenie pracując 10 lat na etacie oraz ponad 15 lat prowadzi własne firmy w branży inżynieryjnej oraz doradztwa biznesowego.
Jako trener biznesu i coach, na stałe współpracuje z firmą w branży finansowej i ubezpieczeniowej.
Bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu w biznesie i pracy z ludźmi przekazuje wiedzę, która przynosi wymierne korzyści w życiu osobistym i na ścieżce kariery zawodowej .

Dr Magda Fres – jak rozwijać w sobie kreatywność? Cztery kroki do sukcesu
Dyplomowana i certyfikowana life coach, creativity coach, doktor nauk humanistycznych, psycholog, trenerka rozwoju osobistego i umiejętności miękkich, pisarka, doula. Absolwentka Szkoły Profesjonalnego Coachingu, Uniwersytetu Śląskiego i Central European University w Budapeszcie.
Dyrektor Śląskiego Oddziału Izby Coachingu. Członkini Creativity Coaching Association oraz Stowarzyszenia Doula w Polsce.
Koordynatorka Klubu Coacha Katowice.
Autorka opowiadań, powieści oraz ponad 30 artykułów publicystycznych i naukowych, również zagranicznych.
Posiada ponad piętnastoletnie doświadczenie w niedyrektywnych metodach pracy z ludźmi w różnych środowiskach przy wyzwaniach związanych z życiem prywatnym i zawodowym.
Dyrektor Katowickiego Centrum Psychologii i Coachingu, gdzie prowadzi sesje coachingu indywidualnego i grupowego oraz warsztaty rozwojowe.

Projekt promuje również działalność NGO, 20 lutego zaprezentujemy wspaniałą fundację – Dom Nadziei z Bytomia. Podczas wydarzenia wypowie się jego przedstawiciel odpowiadając o misji, zadaniach oraz sukcesach fundacji

Dialog Sukcesu to:

• 4 prelekcje
  • panel dyskusyjny
  • kawa herbata dla wszystkich
  • bezpłatne konsultacje
  • możliwość indywidualnej rozmowy z każdym z prelegentów
  • koncert akustyczny

Po prelekcjach odbędzie się interesujący koncert akustyczny i posiłek.
Zapraszamy do wzięcia udziału w tym interesującym, a przy tym bezpłatnym wydarzeniu!

Strona wydarzenia -> https://www.facebook.com/events/