Silesia Business Roadshow

09.02.2015

Forum Młodych Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach oraz Zabrzańskie Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości zapraszają młodych przedsiębiorców do 35 roku życia oraz osoby chcące założyć własną firmę do udziału w wydarzeniu w ramach Silesia Business Roadshow.

Spotkanie odbędzie się 16 lutego w restauracji "Niezłe Ziółko" przy ul. Franciszkańskiej 8 w Zabrzu.

Silesia Business Roadshow to niezwykły cykl spotkań inaugurujących II edycję Programu ‘Młody Przedsiębiorca w Nowoczesnym Mieście’. Wydarzenia odbędą się między 16 a 20 lutym kolejno w pięciu śląskich miastach: Zabrzu, Chorzowie, Dąbrowie Górniczej, Sosnowcu z finałem w Katowicach. W ramach roadshow Młodzi Przedsiębiorcy wezmą udział w praktycznym warsztacie Eksperta Programu oraz spotkają się z inspirującą postacią ze świata biznesu.
Podczas wydarzenia w Zabrzu uczestnicy spotkają się z Pawłem Kryszakiem, dyrektorem generalnym i współzałożycielem DYSTEN Sp. z o.o., produkującej urządzenia w ramach inteligentnych systemów transportowych, który podzieli się swoim wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu własnego biznesu z młodym pokoleniem przedsiębiorców. Kolejnym punktem programu Roadshow będzie Warsztat Eksperta Programu pn."Wyróżnij się albo zgiń – Strategia PR na START". O znaczeniu profesjonalnej strategii komunikacji dla młodych firm opowie dr Krystian Dudek, właściciel Instytutu PUBLICO, wykładowca i trenerem biznesu.
To już druga odsłona Programu ‘Młody Przedsiębiorca w Nowoczesnym Mieście’ autorstwa Forum Młodych Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach. W kolejnych miesiącach Młodzi Przedsiębiorcy wezmą udział w tradycyjnych spotkaniach w ramach cyklu „Mała Firma – ALL INLUCISVE”. Tematyka zeszłorocznej edycji, która obejmowała 6 obszarów wiedzy (zarządzanie zespołem, marketing i nowe media, prawo, podatki, finanse, sprzedaż) została poszerzona o przywództwo oraz PR. Program został objęty Honorowym Patronatem Prezydent Miasta Zabrza Pani Małgorzaty Mańki-Szulik.

Plan Silesia Business Roadshow w Zabrzu:
09:30 – 10:00 – Rejestracja
10.00 – 11.00 – Spotkanie z Pawłem Kryszakiem, Dyrektorem Generalny i współzałożycielem DYSTEN Sp. z o.o.
11.30 – 12.00 – Przerwa kawowa
12.00 – 13.30 – Warsztat Eksperta Programu "Wyróżnij się albo zgiń – Strategia PR na START" – dr Krystian Dudek, właściciel Instytutu PUBLICO, wykładowca, trener biznesu.
13.30 – Lunch
Rejestracja:
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny po uprzedniej rejestracji. W celu zgłoszenia swojego udziału, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego: http://bit.ly/SBR_Zabrze do dnia 14 lutego.

Szczegółowe informacje na stronie Programu: www.mlodyprzedsiebiorca.org. Więcej także na fan page’u Programu: https://www.facebook.com/przedsiebiorcy.