Dotacje unijne – rezerwacja terminu

20.01.2015

W związku z dużym zainteresowaniem konsultacjami dotyczącymi dotacji unijnych, w trosce o zapewnienie komfortu obsługi (szanując Państwa czas) od 27.01.2015r. wprowadzamy zapisy na konsultacje z naszym ekspertem od dotacji unijnych.
Prosimy o telefoniczne umawianie się na konkretny termin (dzień i godzina) pod numerem 32 27 39 770
Najbliższy termin konsultacji to 27.01.2015r. godz. od 10:00 do 14:00. Miejsce konsultacji: siedziba ZCRP, ul. Powstańców Śląskich 3 w Zabrzu
Jak zwykle dyżury w naszej siedzibie będzie pełniła Agnieszka Gorzała z Ośrodka Kształcenia Samorządu Terytorialnego im. Waleriana Pańki.

Tematem porad naszego eksperta jest pozyskiwanie dotacji unijnych w nowej perspektywie budżetowej na lata 2014-2020.
Ośrodek Kształcenia Samorządu Terytorialnego im. Waleriana Pańki – Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej działa od 1990 roku. Od początku istnienia realizuje podstawową misję Fundacji wspierając merytorycznie i organizacyjnie samorządy województwa śląskiego poprzez szkolenia, seminaria, warsztaty, konferencje, działalność doradczą. Dotychczas z różnych form kształcenia w Ośrodku skorzystało ponad 125 tysięcy osób z gmin i powiatów w regionie.
Eksperci OKST specjalizują się w pozyskiwania środków z funduszy Unii Europejskiej łącznie z zasadami przygotowania wniosków o dotacje.

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych porad naszego eksperta!
Dyżury będą odbywały się cyklicznie w każdy wtorek od 10.00 do 14.00

Jeszcze raz przypominamy o konieczności wcześniejszego umówienia terminu konsultacji pod numerem telefonu: 32 27 39 770