Wielki Finał Zabrzańskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego

19.12.2014

Wigilia dla mieszkańców, wybuchowy pokaz ogniowy (fire show), koncert kapeli góralskiej Hajduk, przekazanie Betlejemskiego Światła Pokoju, gry, zabawy, konkursy dla dzieci – moc atrakcyjnych wydarzeń zakończy dzisiaj Zabrzański Jarmark Bożonarodzeniowy.

Jak co roku finał imprezy zaszczycą swoją obecnością przedstawiciele władz miasta z prezydent Małgorzatą Mańka-Szulik i przedstawiciele duchowieństwa. W programie wspólne kolędowanie wszystkich uczestników Jarmarku. Przekazanie Betlejemskiego Światła Pokoju, żywą szopkę – współtworzą z organizatorami zabrzańscy harcerze.
Cały czas czynne będą stanowiska handlowe Jarmarku, gdzie na wszystkich uczestników czekać będą świąteczne specjały, upominki, ozdoby świąteczne. Ostatni dzień naszego Jarmarku Bożonarodzeniowego to szansa dla wszystkich biorących udział w imprezie na udane i oryginalne świąteczne zakupy.
Jak co roku rozdajemy dzisiaj żywe choinki!

Przyjdź, zanuć kolędę, spróbuj potraw wigilijnych, odbierz swoje pachnące lasem drzewko – poczuj uroczystą atmosferę – bo Idą Święta!
Serdecznie zapraszamy do udziału w finale Zabrzańskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego!