Dotacje unijne – zmiana terminu dyżuru

18.12.2014

Informujemy, że dyżur eksperta od spraw unijnych zostaje przeniesiony z wtorku 23.12 na poniedziałek 22.12.
Przypominamy, że następny termin dyżuru to wtorek 30.12.2014.
Jak zwykle dyżury w naszej siedzibie będzie pełniła Agnieszka Gorzała
z Ośrodka Kształcenia Samorządu Terytorialnego im. Waleriana Pańki.

Tematem porad naszego eksperta jest pozyskiwanie dotacji unijnych w nowej perspektywie budżetowej na lata 2014-2020.
Ośrodek Kształcenia Samorządu Terytorialnego im. Waleriana Pańki Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej działa od 1990 roku. Od początku istnienia realizuje podstawową misję Fundacji wspierając merytorycznie i organizacyjnie samorządy województwa śląskiego poprzez szkolenia, seminaria, warsztaty, konferencje, działalność doradczą. Dotychczas z różnych form kształcenia w Ośrodku skorzystało ponad 125 tysięcy osób z gmin i powiatów w regionie.
Eksperci OKST specjalizują się w pozyskiwania środków z funduszy Unii Europejskiej łącznie z zasadami przygotowania wniosków o dotacje.

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych porad naszego eksperta!
Dyżury będą odbywały się cyklicznie w każdy wtorek od 10.00 do 14.00