Dotacje unijne. Dyżur eksperta w ZCRP

05.12.2014

09 grudnia we wtorek – kolejny dyżur eksperta w Zabrzańskim Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości! Tematem porad naszego eksperta będzie pozyskiwanie dotacji unijnych w nowej perspektywie budżetowej na lata 2014-2020.

Dyżur w naszej siedzibie będzie pełniła Agnieszka Gorzała z Ośrodka Kształcenia Samorządu Terytorialnego im. Waleriana Pańki.
Ośrodek Kształcenia Samorządu Terytorialnego im. Waleriana Pańki Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej działa od 1990 roku.
Od początku istnienia realizuje podstawową misję Fundacji wspierając merytorycznie i organizacyjnie samorządy województwa śląskiego poprzez szkolenia, seminaria, warsztaty, konferencje, działalność doradczą. Dotychczas z różnych form kształcenia
w Ośrodku skorzystało ponad 125 tysięcy osób z gmin i powiatów
w regionie.
Eksperci OKST specjalizują się w pozyskiwania środków z funduszy Unii Europejskiej łącznie z zasadami przygotowania wniosków
o dotacje.

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych porad naszego eksperta!
Dyżury będą odbywały się cyklicznie w każdy wtorek od 10.00
do 14.00. w siedzibie ZCRP – ul.Powstańców Śląskich 3 w Zabrzu