Zakończenie Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości 2014

21.11.2014

Zajęcia z młodzieżą przedstawicieli Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Zabrzu połączone z prezentacjami Zabrzańskiego Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości i wykładami o przedsiębiorczości zakończyły cykl wydarzeń związanych ze Światowym Tygodniem Przedsiębiorczości w naszym mieście.
 

20.11.2014r. w siedzibie ZCRP gościła Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości z Chorzowa GWSP uczestniczyła w zajęciach z młodzieżą, prezentując trzy bloki tematyczne:
1) ścieżka kariery zawodowej i negocjacje rekrutacyjne, 2) nowoczesna reklama oraz nowoczesny rynek pracy, 3) kreatywna przedsiębiorczość dla młodzieżowych talentów.
Z kolei 19.11.14r. gościliśmy Biuro Karier Studenckich Politechniki Śląskiej. W ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości przedstawicielki BKS przeprowadziły test "Kwestionariusz Prokos" i grę "Poker osobowościowy". Młodzież była zachwycona interesującymi i profesjonalnie przeprowadzonymi zajęciami.
Od poniedziałku (17.11.14.) trwały drzwi otwarte w siedzibie ZCRP przy Powstańców Śląskich 3 –
młodzież zabrzańskich szkół średnich mogła dowiedzieć się jak rozpocząć przygodę z działalnością gospodarczą i na czym polega funkcjonowanie ZCRP. W czasie trwania ŚTP odbyło się szereg wizyt przedsiębiorców w szkołach – młodzież mogła poznać specyfikę prowadzenia działalności gospodarczej w różnych branżach i praktyczne aspekty prowadzenia biznesu w naszym mieście.
 

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM TEGOROCZNEGO WYDANIA ŚWIATOWEGO TYGODNIA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI I ZAPRASZAMY ZA ROK.
 

Fotorelacja z wydarzeń Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości 2014 -> http://www.um.zabrze.pl/biznes/swiatowy-tydzien-przedsiebiorczosci/nasz-pomysl