Śląskie Targi Franczyzowe

03.11.2014

Jak rozpocząć własny biznes? Skąd pozyskać partnerów i środki na rozwój? Osoby planujące karierę przedsiębiorcy, dowiedzą się tego już 13 listopada podczas I Śląskich Targów Franczyzowych w Agorze Bytom.
Udział w wydarzeniu będzie bezpłatny.
Na targach swoje oferty zaprezentują najpopularniejsze sieci handlowe i usługowe w kraju, a ich przedstawiciele opowiedzą o korzyściach udziału we wspólnym biznesie. Wyjaśnią też, jak stawiać pierwsze kroki w świecie franczyzy i czerpać z niej największe zyski.
Bycie franczyzobiorcą to przede wszystkim współpraca z solidnymi markami, brak ryzyka związanego
z uruchomieniem działalności, łatwe pozyskiwanie klientów oraz stałe wsparcie firm o ugruntowanej pozycji i wieloletnim doświadczeniu.

W trakcie I Śląskich Targów Franczyzowych nie zabraknie interesujących wydarzeń. Odbędą się panele szkoleniowe, na których przedstawiciele renomowanych instytucji opowiedzą m.in., o tym, jak pozyskiwać fundusze unijne w latach 2014-2020, zdobywać środki na dofinansowanie zatrudnienia oraz sprawnie rozwijać działalność biznesową.
Będzie można pozyskać cenną wiedzę, nawiązać wartościowe kontakty oraz zapoznać się z najświeższymi informacjami na temat branży franczyzowej w Polsce.
Organizatorami wydarzenia są Bytomska Agencja Rozwoju Inwestycji oraz Agora Bytom.
Honorowy patronat nad I Śląskimi Targami Franczyzowymi objął Prezydent Miasta Bytomia.

Poniżej program imprezy: