Jarmark Idą Święta dla firm

27.10.2014

Przyjmujemy zgłoszenia OD OSÓB I FIRM ZAINTERESOWANYCH sprzedażą prowadzoną z domków drewnianych podczas trwania naszego Jarmarku Świątecznego IDĄ ŚWIĘTA 2014r.

Szczegóły -> http://www.um.zabrze.pl/biznes/jarmark-bozonarodzeniowy-ida-swieta

Jarmark Bożonarodzeniowy „Idą Święta” w Zabrzu, to jedna z najbardziej ciepłych i klimatycznych imprez jakie odbywają się w naszym mieście. W tym wyjątkowym czasie Zabrzanie mogą poczuć zbliżające się święta, kupić świąteczne ozdoby i przysmaki, zrelaksować się wraz z całymi swoimi rodzinami przechadzając się po centralnym placu i głównej ulicy naszego miasta. Plac Wolności i deptak na ulicy Wolności staje się na dwa tygodnie tłem dla bajkowych wydarzeń … Wśród pachnących lasem choinek, aromatu grzanego wina i czekoladowych pierników – na mieszkańców Zabrza i gości spoza naszego miasta czeka moc świątecznych niespodzianek i atrakcji.

Jarmark Świąteczny IDĄ ŚWIĘTA 2013 -> http://youtu.be/gQ2rBlb_F_M?list=UUyMQfp83rrSqJKhTTAq8yiA