Przedsiębiorcy nagrodzeni

24.10.2014

22 października w Centrum Hotelowo-Konferencyjnym Diament w Zabrzu odbyło się seminarium na dotyczące przedsiębiorczości zorganizowane przez Zabrzańskie Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości.

W trakcie spotkania czterdziestu przedsiębiorców odebrało podziękowania z rąk Małgorzaty Mańki-Szulik, prezydent Zabrza oraz Stanisława Dąbrowy, członka Zarządu Województwa Śląskiego.
Z okazji 25-lecia polskiej transformacji gospodarczej Minister Gospodarki oraz Marszałek Województwa Śląskiego wyróżnili prężnie działające w naszym regionie firmy. Listy okolicznościowe odebrali przedsiębiorcy angażujących się w rozwój miasta i szerzące ideę przedsiębiorczości. Spotkanie było także okazją do wymiany doświadczeń oraz rozmowy o wspólnych przedsięwzięciach.