Aktywne Zabrze – Lider Animator

15.10.2014

Program Aktywne Zabrze został zgłoszony do ogólnokrajowego konkursu Lider Animator – Obudź swoje ciało finansowany przez Coca Cola Polska.

Konkurs ma na celu zwiększenie aktywności fizycznej Polaków poprzez wyszukiwanie i propagowanie liderów aktywności fizycznej oraz finansowe wsparcie realizowanych przez nich projektów. Konkurs skierowany jest do lokalnych animatorów aktywności fizycznej i sportu realizujących różnego rodzaju programy zajęć rekreacyjnych, programy szkolne i imprezy sportowe. Nagrodą w konkursie jest uhonorowanie najlepszych projektów grantami pieniężnymi, które zostaną przeznaczone na rozpoczęcie i rozszerzenie działalności.
Zgłoszono 624 różnego rodzaju projekty, z których komisja wybrała tylko 20, a wśród nich znalazł się nasz zabrzański projekt Aktywne Zabrze. W dniach od 5 do 7 października 20 finalistów odbyło szkolenie, w ramach którego uczestnicy prezentowali swoje pomysły na 2015 rok, a kolejna komisja przyznała granty.
Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż otrzymaliśmy grant w wysokości 7000zł na rozszerzenie, uatrakcyjnienie projektu Aktywne Zabrze. W związku z powyższym planujemy przy współpracy firmą Coca – Cola zorganizować w kwietniu 2015 roku zawody Biathlon dla Każdego w centrum Zabrza.

Szczegóły konkursu znajdują się na stronie: http://lideranimator.pl/