Piknik w Rytmie Firmy

08.09.2014

5 września na Kąpielisku Leśnym w Zabrzu-Maciejowie odbył się „Piknik w Rytmie Firmy”, zaprezentowało się ok. 40 wystawców z Zabrza i okolic.

W skali kraju, na co dzień chyba zbyt rzadko myślimy o małych i średnich przedsiębiorcach. Nie doceniamy ich tak, jak na to zasługują. Dlatego właśnie takie inicjatywy są potrzebne – powiedziała Małgorzata Mańka-Szulik, prezydent Zabrza, podczas oficjalnego otwarcia "Pikniku w rytmie firmy". Główną ideą akcji jest budowanie wzajemnych relacji w środowisku przedsiębiorców oraz przedsiębiorców z otoczeniem. Piknik w rytmie firmy to również doskonała okazja do promocji i nawiązania nowych kontaktów biznesowych.
O godzinie 15.00 rozpoczął się piknik rodzinny, odwiedzający mogli zapoznać się z ofertą firm z najróżniejszych branż, od gastronomii przez motoryzacji do informatyki. Swoje stoiska prezentowały również instytucje, można było założyć profil na platformie SEKAP, dowiedzieć się jak założyć stowarzyszenie, odwiedzić studenckie biuro karier.
Na odwiedzających czekało wiele atrakcji, dmuchańce, miasteczko chleba, pokaz grillowania, pokaz aikido i występ gwiazdy wieczoru, czyli Cała Góra Barwinków.