Ruszyły zapisay na wydarzenia w ramach IV EKMiŚP

06.08.2014

W związku ze zbliżającym się IV Europejskim Kongresem Małych i Średnich Przedsiębiorstw, który odbędzie się w dniach 22-25 września 2014 r. w Katowicach pragniemy poinformować, że dzisiaj zostały uruchomione zapisy na poszczególne wydarzenia Kongresu.
 

Zachęcamy do wyboru interesujących Państwa paneli i sesji tematycznych. Wystarczy zalogować się na swoje konto za pośrednictwem strony www.kongresmsp.eu. Następnie ze znajdującego się po lewej stronie MENU należy wybrać zakładkę ZAPISY(dostępna po rejestracji i zalogowaniu) i wskazać preferowane przez siebie punkty programu. Zapisy będą trwać do 17 września 2014 r.

„10 lat przedsiębiorczości bez granic” to hasło największego spotkania firm sektora MŚP w Europie. W tym roku przez cztery dni będzie można uczestniczyć w dyskusji o szansach i barierach stojących przed mikro, małymi i średnimi przedsiębiorstwami. Liczne sesje panelowe, warsztaty, spotkania z przedstawicielami środowisk gospodarczych oraz ekspertami z kraju i zagranicy – tak będzie wyglądała czwarta edycja Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw.