Piknik w rytmie firmy

04.08.2014

Rozpoczęły się wstępne przygotowania do imprezy plenerowej „Piknik w rytmie firmy”, która odbędzie się 05 września 2014r. na Kąpielisku leśnym w Maciejowie. 
 

Piknik w Rytmie Firmy” jest imprezą wystawienniczo-handlową organizowaną przez Urząd Miejski
i Zabrzańskie Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości, skierowaną głównie do zabrzańskich przedsiębiorców działających w różnych branżach (udział biorą głównie: branża handlowa, spożywcza i gastronomiczna) W tym roku do udziału w imprezie zapraszamy wszystkich mieszkańców Zabrza. Goście spoza naszego miasta są również mile widziani.
 

Celem tegorocznego „Pikniku w rytmie firmy” jest:
promocja lokalnych producentów i ich produktów, poznanie i nawiązanie współpracy z nowymi partnerami handlowymi, prezentacja oferty przedsiębiorców z branży handlowej, spożywczej
i gastronomicznej. Integracja przedsiębiorców z mieszkańcami naszego miasta.
Wszyscy uczestnicy Pikniku zapoznają się z ekspozycją towarów i usług branży spożywczej, poznają smaki kuchni zabrzańskich restauratorów, jak również będą mieli okazję skorzystać z bezpłatnych porad w kilku punktach doradczych. W części rozrywkowej proponujemy dobrą zabawę w atmosferze szeroko pojętej przedsiębiorczości.
 

Zapraszamy zabrzańskich przedsiębiorców do czynnego udziału w imprezie – szczegółowych informacji udzielamy pod numerami telefonów: 32 273 97 79 lub 32 273 97 70