Otwarcie kolejnych odcinków DTŚ-ki

30.07.2014

8 sierpnia zostaną oddane do użytku odcinki Z3, Z4 Drogowej Trasy Średnicowej w Zabrzu. Z tej okazji zapraszamy wszystkich miłośników jazdy na dwóch kółkach na symboliczny przejazd „średnicówką” zaplanowany na godzinę 17.00 i Piknik Rowerowy, który odbędzie się przed Halą Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Rowerzyści jako pierwsi przejadą „średnicówką” o długości blisko 3 km od węzła de Gaulle’a do granicy z Gliwicami. Przemierzając ten dystans dwukrotnie (w stronę Gliwic i z powrotem) pokonają łącznie prawie 6 kilometrów.

Start zaplanowano na wiadukcie na węźle de Gaulle’a o godz. 17.00.

Zbiórka rowerzystów zaplanowana jest od godziny 16.00.

Meta mieścić się będzie przed halą Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Tam odbędzie się Piknik Rowerowy z wieloma atrakcjami.

Aby wziąć udział w Rajdzie należy wypełnić oświadczenie i formularz zgłoszeniowy (w załączniku) Dokumenty należy złożyć w Punkcie Informacji o Mieście (ul. Powstańców Śląskich 2/1, tel. 32 271 72 76, e-mail: informacja@um.zabrze.pl) albo przynieść wydrukowane i wypełnione druki bezpośrednio do Biura Rajdu umiejscowionego przy starcie rajdu na trasie DTŚ, gdzie będą wydawane numery startowe.

Zapisy w Punkcie Informacji o Mieście trwają do czwartku do godz. 17.00. W piątek można zapisywać się już tylko w Biurze Rajdu.

Zapraszamy do udziału.