Nowa trasa objazdowa dla autobusów na czas wykonywania robót budowlanych w ul. Korczoka na Zaborzu

30.07.2014

W celu wykonywania robót aktualnie jest całkowicie zamknięta ul. Korczoka, na odcinku od Elektrociepłowni do ul. Kalinowej, z wyjątkiem odcinka od ul. Agrestowej do ul. Kalinowej, gdzie jeżdżą autobusy komunikacji miejskiej. Ruch kołowy został skierowany na trasę objazdową ul. Wolności.

Dla wykonywania robót na odcinku od ul. Agrestowej do ul. Kalinowej, od dnia 06.08.2014 roku zostanie wprowadzona nowa trasa objazdowa dla autobusów.
Trasa objazdowa dla autobusów po korekcie będzie przebiegała w obu kierunkach od ul. Pawliczka ulicami: Końcową, Wolności, Wyciska, Kawika, Modrzewiową, Kalinową do ul. Korczoka. Nie będą obsługiwane przystanki: „Zaborze Pawliczka", „Zaborze Gorzowskiego [nż|, „Poremba Korczoka" i „Poremba Agrestowa". W zamian będą obsługiwane istniejące przystanki przy ul. Wolności: „Zaborze Skansen Luiza [nż], i „Zaborze Skargi" oraz przystanki tymczasowe przy ul. Pawliczka, Wyciska, Kawika i Kalinowej [nż].
Ul. Korczoka nie będzie przejezdna do ok. 31.10.2014 roku.

Wykonawca robót, tj. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe “M+” Sp. z o.o. z góry przeprasza za utrudnienia w ruchu związane z przebudową i jednocześnie liczy na zrozumienie i współpracę w tej kwestii.

 

poniżej plan objazdu