Szpital Miejski w Zabrzu Sp. z o.o. z Certyfikatem "Rzetelni w Ochronie Zdrowia"

03.07.2014

28 czerwca w hotelu Gromada w Warszawie odbyło się uroczyste wręczenie Certyfikatów Laureatom IV edycji Projektu „RZETELNI”. Szpital Miejski w Zabrzu Sp. z o.o. otrzymała Certyfikat "Rzetelni w Ochronie Zdrowia".
 

Gala „25 lat wolności dla Polskiej Rzetelności”zgromadziła przedstawicieli świata biznesu, polityki i samorządu. Rada Programowa, w skład której weszli przedstawiciele patronów honorowych, instytucji współpracujących oraz współorganizatorów, kolejny raz wyłoniła Laureatów Projektu „Rzetelni”. Projekt „RZETELNI” to przedsięwzięcie, które ma na celu promocję czterech kluczowych obszarów: przedsiębiorczości, samorządów, medycyny oraz instytucji. Jego Uczestnicy mogą ubiegać się o Certyfikat na poziomie regionalnym, ogólnopolski bądź europejskim. Certyfikaty te w zależności od prowadzonej działalności zostały podzielone na następujące obszary:
– Rzetelni w Biznesie
– Rzetelni w Ochronie Zdrowia
– Rzetelny Samorząd
– Rzetelna Instytucja
– Rzetelny Menedżer
– Rzetelny Pracodawca

Certyfikat "Rzetelni w Ochronie Zdrowia" to synonim wysokiej jakości, profesjonalizmu, będący cennym narzędziem pomagającym w budowaniu i utrzymaniu prawidłowych relacji z pacjentami oraz klientami i kontrahentami.

Więcej informacji na stronie internetowej www.rzetelni.eu