Spotkanie dot. zatrudniania osób niepełnosprawnych

08.04.2014

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu dotyczącym zatrudniania osób niepełnosprawnych.

Uczestnicy spotkania uzyskają informacje na temat:
• Możliwości obniżania obowiązkowych wpłat na PFRON
• Możliwości dofinansowania wynagrodzeń osób niepełnosprawnych
• Możliwości dofinansowania tworzenia miejsc pracy dla osób niepełnosprawnych

Ponadto, uczestnicy spotkania będą mieli możliwość organizacji 6 miesięcznych staży w swoich firmach. Koszty związane z organizacją staży zostaną sfinansowane przez Fundację Imago.
Realizujemy również bezpłatne konsultacje związane z zatrudnianiem osób niepełnosprawnych, pomagamy w procesie rekrutacji oraz udzielamy wsparcia w trakcie trwania zatrudnienia.

Spotkanie poprowadzą:
Alina Nowak – Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Zabrzu
Anna Wandzel – Dyrektor Oddziału PFRON w Katowicach
Grzegorz Żymła – Ekspert rynku pracy, z wieloletnim doświadczeniem w doradztwie dla firm w obszarze odpowiedzialnego zatrudniania osób niepełnosprawnych
Włodzimierz Bartold – Prezes Zarządu LIMATHERM COMPONENTS SP. Z O.O.

Spotkanie odbędzie się w dniu 14 kwietnia 2014 r. w godzinach 11.00 – 13.00.
Natomiast w godzinach 13.00 – 15.00 odbędą się BEZPŁATNE indywidualne konsultacje dla pracodawców.

Miejsce spotkania: Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego ul. 3 Maja 95, 41 – 800 Zabrze
Prosimy o potwierdzenie swojej obecności mailowo na adres: marcin.krzyzanowski@fundacjaimago.pl lub telefonicznie: +48 502 344 947