Obrady Związku Miast Polskich w Zabrzu

12.03.2014

W dniach 13-14 marca w Hotelu Diament w Zabrzu odbędzie się XXXV Zgromadzenie Ogólne Związku Miast Polskich.

Do naszego miasta przyjedzie 250 samorządowców z całego kraju. Prezydenci, burmistrzowie i przewodniczący rad będą dyskutowali m.in. na temat dróg lokalnych, zagospodarowania odpadów i planów zagospodarowania przestrzennego. Program XXXV Zgromadzenia Ogólnego Związku Mias Polskich można znaleźć na stronie internetowej www.zmp.poznan.pl

Transmisje ze spotkania będzie można obejrzeć na żywo w serwisie Infoonas.pl. Początek relacji o godz. 14:30. Infoonas.pl to nowoczesna platforma komunikacyjna stworzona z myślą o samorządach. Jej głównym celem jest zintegrowanie i usprawnienie kontaktu między mieszkańcami, a ich reprezentantami w ratuszu. Infoonas.pl to idealne narzędzie inteligentnej promocji i nieograniczony dostęp do najświeższych informacji samorządowych.

Związek Miast Polskich jest płaszczyzną łączącą, a także integrującą samorządy. Wymiana doświadczeń, wsparcie ekspertów, współpraca międzynarodowa czy inicjowanie i koordynowanie procesów legislacyjnych mających wprowadzić korzystne dla społeczności lokalnej zmiany sprawiają, że Związek Miasta Polskich to skuteczne forum wspierające ideę samorządności oraz dążenie do gospodarczego i kulturalnego rozwoju miast.