Międzynarodowy Kongres Biznesowy

25.02.2014

Stowarzyszenie Alliance Francaise w Katowicach oraz Polska Izba Przemysłowo-Handlowa we Francji, wraz z Regionalną Izbą Gospodarczą
w Katowicach, organizuje I edycję Międzynarodowego Kongresu Biznesowego.

Kongres odbędzie się dnia 1 kwietnia 2014 roku w hotelu Angelo w Katowicach.

Będzie to niesamowita okazja dla przedsiębiorców do nawiązania nowych oraz zacieśnienia dawnych kontaktów biznesowych z przedstawicielami lokalnych firm i instytucji, zagranicznych delegacji ekonomicznych, a także firm z całego świata, z takich sektorów jak: górnictwo, transport, logistyka, outsourcing itp. Jednym z punktów programu będzie możliwość uczestnictwa spotkań B2B dostosowanych do Państwa potrzeb.

Kongres objęty jest honorowym patronatem Urzędu Miasta Katowice, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego oraz górnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego w Katowicach.

Program i szczegóły Kongresu w załączniku poniżej.