Spektakl Teatru Tańca Ulicznego

18.02.2014

19 lutego o godz.17.00 w Miejskim Ośrodku Kultury Guido w Zabrzu odbędzie się premiera nowego spektaklu Teatru Tańca Ulicznego pt.”Z deszczu w deszcz”.

Głównym bohaterem spektaklu, jak wskazuje tytuł, będzie deszcz: ten mały siąpiący, jak i ten mocny, głośny, natarczywy, ten oczekiwany, przynoszący ulgę, jak i ten nielubiany, grząski, przynoszący marazm. Reżyserem spektaklu według autorskiego pomysłu jest Agata Zeliszek, kierownik artystyczny Teatru. Wykorzystała w nim bardzo różnorodną muzykę: od muzyki klasycznej, poprzez jazz i rock, aż po hip hop. Kostiumy oraz motyw graficzny opracowała Iwa Kruczkowska -Król. Jest to trzecia premiera, po „Zgrechuconych” i „P.F.”, działającego w Centrum Edukacji Twórczej OPP4 w Zabrzu od 2012 roku Teatru Tańca Ulicznego, jedynego tego typu młodzieżowego zespołu w województwie śląskim.
Premierowa prezentacja spektaklu poprzedzona zostanie pokazem karnawałowym grup Studia Tańca Ulicznego OPP4: Fanki 1, Rozrabiaki, Fanki 2, Trampek Crew, Axes Street Junior oraz zespołu Just Kidding, uczestnika tegorocznych Mistrzostw Świata IDO w Kopenhadze.

Wstęp wolny!