Międzynarodowe Targi Turystyki Dziedzictwa Przemysłowego i Turystyki Podziemnej

07.02.2014

Już w maju (23-24 maja 2014r.) w naszym mieście, w Hali MOSIR, przy ul. Matejki 6 – odbędzie się kolejna już VI edycja Targów.
Do udziału w Targach zapraszamy przedstawicieli instytucji i obiektów dziedzictwa przemysłowego: kopalń udostępnionych do zwiedzania przez turystów, szlaków turystyki poprzemysłowej, browarów otwartych dla ruchu turystycznego, winnic i winiarni, szlaków rękodzieła artystycznego, fabryk spożywczych otwartych dla turystów, palarni kawy, producentów biżuterii, zakładów jubilerskich udostępnionych dla ruchu turystycznego, producentów perfum, jak również jaskiń otwartych dla turystyki, podziemnych szlaków turystycznych, fortyfikacji oraz przedstawicieli miast, regionów i wydawnictw turystycznych.
Szczegóły -> http://targi.konferencja.zabrze.pl/page/1/

Mile widziani na targach są również przedstawiciele rzemiosła związanego z naszym miastem i regionem – producenci: piwa, wódki, wina, serów, miodów, wędlin, czekolady, słodyczy, odzieży, obuwia, biżuterii, pamiątek, witraży, ceramiki, artyści ludowi i artyści zawodowi – rzeźbiarze, malarze, itp., kolekcjonerzy o zainteresowaniach związanych z motoryzacją, militariami, antykami, książkami, mapami, itp. Słowem wszyscy, którzy chcieliby zademonstrować, udostępnić swoje dokonania i nawiązać kontakty z innymi przedstawicielami swojej branży lub profesji, kontrahentami, klientami, hobbystami.

Targi poprzedzone są dużą kampanią medialną. W latach ubiegłych targi wspomagały stacja TVN Meteo, Nowy Dziennik – największa gazeta polonijna z siedzibą w Nowym Yorku, TTG-Polska, Polska Press, portal Onet.pl. portal Interia.pl, radio ZET, radio Planeta, telewizja i rozgłośnie regionalne, codziennie przekazując także bezpośrednie transmisje z imprezy.
Co roku Targi skupiają wielu wystawców – przedstawicieli instytucji i obiektów dziedzictwa przemysłowego, przedstawicieli miast i regionów z Polski, Francji, Ukrainy, Niemiec, Belgii, Tunezji, Rosji, Słowacji, Włoch, Francji, Gruzji. Z roku na rok impreza cieszy się większym zainteresowaniem, a liczba odwiedzających rośnie.

Szczegółowe informacje dotyczące targów na stronie -> http://targi.konferencja.zabrze.pl/page/1/
Lub pod telefonem -> 32 27 39 842