Zabrze przestrzenią rozwoju

Kolejne spotkanie z cyklu "Ladies Night"

03.02.2014

Zapraszamy Panie na "Magiczne Walentynki", czyli kolejne spotkanie z cyklu "Ladies Night".

Zobaczymy wyjątkowy pokaz iluzji w wykonaniu Tomasza Kabis, finalisty VI edycji programu Mam Talent. Podczas tego spotkania Panie dokonają wyboru Super Lady! Wspólna zabawa z pewnością umili czas karnawału i wprowadzi wszystkie uczestniczki w dobry nastrój przed walentynkami. Kawiarnia Artystyczna Domu Muzyki i Tańca jak zawsze przygotuje słodki poczęstunek oraz napoje. Podczas tego wieczoru będzie można zapoznać się i skorzystać z bogatej oferty Drogerii Sabinka z Zabrza. Profesjonalne doradztwo i dobór kosmetyków do indywidualnych potrzeb, to gwarancja dobrego samopoczucia.

Wizażystki z Drogerii Sabinka na życzenie Pań wykonają wyjątkowe makijaże.

Propozycje i wykonanie fryzur karnawałowych zapewni Studio Effect, a piękny i atrakcyjny wygląd będzie można dopełnić eleganckimi paznokciami. Zdobienie paznokci i manicure hybrydowy wykonają specjalistki z firmy Nails Company.
Klub Mrs. Sporty z Zabrza przedstawi Paniom bez względu na dotychczasową formę fizyczną oraz wiek mały trening opracowany z myślą o potrzebach kobiet. Mrs. Sporty zaoferuje także skuteczną metodę żywieniową, która w połączeniu z indywidualnym treningiem z pewnością przyniesie zamierzony efekt, a wszystko przy wsparciu ze strony swoich trenerów. Salon Literacko – Prasowy Victoria, Książnica Polska, przedstawi ciekawe propozycje książek z wielu dziedzin nauki i historii sztuki, ale również poleci poradniki i artykuły piśmienniczo – papiernicze. Tym razem czeka na Panie ciekawa oferta edukacyjna, którą zaprezentuje Europejskie Centrum Kształcenia Pascal z Zabrza, to bezstresowe ogólnopolskie szkoły dla dorosłych w kierunkach: usługi kosmetyczne, florystyczne, rachunkowość i wiele innych. Centrum udzieli porad makijażowych. Do degustacji swoich wyrobów zaprasza firma Madej Wróbel, to sprawdzona śląska marka najlepszych wyrobów wędliniarskich, która od 20 lat stawia na unikatowe receptury, własne doświadczenie i najwyższej jakości produkty. Spotkanie dopełni obecność Pani Eweliny, sprawdzonej i profesjonalnej wizjonerki. Jak zawsze na Panie będzie czekać wiele atrakcyjnych nagród ufundowanych przez partnerów Ladies Night.

2014 – 02 – 12 godz. 19.00 "Magiczne Walentynki" spotkanie z cyklu "Ladies Night"
Kawiarnia Artystyczna / Dom Muzyki i Tańca

Wstęp: 30 zł
Bilety do nabycia w kasach Domu Muzyki i Tanca Serdecznie Zapraszamy!