Zabrze przestrzenią rozwoju

"Współpraca- to się opłaca!" – Spotkanie organizacji pozarządowych

23.01.2014

Szanowni Państwo, Stowarzyszenie Wspierania Organizacji Pozarządowych MOST oraz Miasto Zabrze realizują projekt pn. „Współpraca – to się opłaca!”, którego głównym celem jest poprawa jakości współpracy pomiędzy sektorem publicznym i obywatelskim w naszym mieście. To szansa na podjęcie wielu działań, dokonania regulacji w prawie miejscowym, ożywienia „zastygłych” gdzieniegdzie obszarów współpracy. Może się to udać wyłącznie z Państwa udziałem.

Chcielibyśmy, by rezultaty tego projektu mogły służyć przez długi czas zarówno nam jak i Państwu, zwiększając efektywność procedur konkursowych, wzmacniając międzysektorowy dialog, przyczyniając się do wzrostu aktywności w obszarze działań obywatelskich.

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli każdej organizacji pozarządowej, działającej na rzecz mieszkańców Zabrza, na spotkanie informacyjno-rekrutacyjne, prowadzone przez przedstawicieli Lidera oraz Partnera projektu. Jest to niebywała okazja by spotkać się ze sobą, poznać założenia przedsięwzięcia, planowane działania oraz wyłonić grupę minimum dziesięciu przedstawicieli trzeciego sektora – członków Zespołu do spraw współpracy z NGO, który przez okres trwania projektu będzie miał decydujący wpływ na kształt realizowanych działań.

Prosimy o wybór jednego z terminów spotkania:
• – 27.01.2014 r. (poniedziałek), godz. 16.00
• – 29.01.2014 r. (środa), godz. 11.00
Oba spotkania organizowane są w Centrum Organizacji Pozarządowych w Zabrzu przy ul. Kazimierza Brodzińskiego 4. Bardzo prosimy o potwierdzenie obecności w wybranym terminie telefonicznie, pod numerem 32 271 04 74 lub e-mailowo, na adres copzabrze@gmail.com.

Głos trzeciego sektora w Zabrzu jest dla nas bardzo ważny, dlatego zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą o uczestnictwo w spotkaniu oraz całym projekcie, dzięki czemu mamy nadzieję na poprawę pozarządowej rzeczywistości w naszym mieście.

Każda Państwa opinia jest cenna, każdy głos ważny, każde zdanie może istotnie wpłynąć na przyszły kształt i jakość naszej współpracy. Serdecznie zapraszamy!

"Współpraca – to się opłaca!"
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego