Interdyscyplinarna wystawa "Wskrzeszenie 2"

17.01.2014

24 stycznia o godz.18.00 w Galerii Impresja w Zabrzu (Park Hutniczy 10) odbędzie się wernisaż wystawy „Wskrzeszenie 2”.

Swoje prace zaprezentuje 91 artystów z kraju i zagranicy tworzących w różnych dziedzinach, tj.: malarstwo, grafika, rysunek, rzeźba, muzyka, taniec, multimedia, projektowanie, poezja, literatura, fotografia, film, architektura . W trakcie spotkania wystąpi również 12 wykonawców estradowych. Wystawa potrwa od 24 stycznia do 30 kwietnia.
Patronat nad wydarzeniem objęła Prezydent Miasta Zabrze Małgorzata Mańka-Szulik.

Wystąpią:
1 – 18:30 do 18:45 – Zespół Taneczny MAK
2 – 18:45 do 19:45 – Marek Makaron Motyka & Grzegorz Greg Jędrzejowski
3 – 19:45 do 20:00 – Zespół Taneczny Ślunski Azyl
4 – 20:15 do 20:45 – Higway
5 – 20:45 do 21:15 – Grażyna Klein-Jarasz (Allegro)
6 – 21:15 do 21:45 – Modus Vivendi – Chór Kameralny
7 – 22:00 do 22:45 – Kapela Kaziuka
8 – 22:30 do 23:15 – Cocotier
9 – 23:30 do 23:45 – Artur Ziomek
10 – 24:00 do 1:00 – Lokum 3
11 – 1:15 do 1:45 – Meinusch Project
12 – 2:00 do 2:30 – Beerhead
 

Uczestnicy wystawy:
1. Adam Styrylski
2. Agnieszka Broź
3. Agnieszka Żmudzińska
4. Aleksandra Lasoń
5. Anna Bogdziewicz
6. Anna Kurek-Mikołajczyk
7. Anna Zawisza-Kubicka
8. Any de Grab
9. Barbara Buczyńska
10.Bartosz Hadryś
11. Beata i Witold Goczołowie
12. Beata Zuba
13. Bogdan Król
14. Bożena Szwaja
15. Damian Ganszczyk
16. Dawid Klein
17. Dominika Federowicz
18. Edyta Rutkowska
19. Elisabeth Tomczyk-Kubiszyn
20. Elżbieta Zrobek
21. Ewa Błaszak
22. Franciszek Nieć
23. Gabriela Habrom-Rokosz
24. Gra Studzińska-Cavour
25. Helena i Józef Szubowie
26. Iwa Kruczkowska
27. Izabela Biela
28. Jacek Rudnik
29. Jacek Rykała
30. Jakub Lehmann
31. Jan Dubiel
32. Jan Strządała
33. Janusz Kapusta
34. Jerzy Handermander
35. Jerzy Jachowicz
36. Jerzy Pocisk-Dobrowolski
37. Jerzy Treit
38. Jerzy Wuttke
39. Joanna Banek
40. Joanna Tokarczyk-Żmurkow
41. Johanna Warmuz
42. Jolanta Kuśmierska
43. Jolanta Michalak
44. Kamil Budziarz
45. Karol Karwowski
46. Katarzyna Berus
47. Katarzyna Lipecka
48. Kazimierz Frączek
49. Kazimierz Szołtysek
50. Krystyna Szwajkowska
51. Krzysztof Habdas
52. Krzysztof Marchlak
53. Krzysztof Rapsa
54. Krzysztof Rumin
55. Leszek Cepak
56. Lucilla Kossowska
57. Małgorzata Buczek-Śledzińska
58. Małgorzata Handermander
59. Małgorzata Lehmann
60. Marek Barański
61. Michał Minor
62. Milena Widelska
63. Mira Magiera
64. Monika Kołodziej
65. Monika Orłowska
66. Paweł Fabisz
67. Paweł Siodłok
68. Peter Kreisel
69. Piotr Bąk
70. Piotr Pyzik
71. Rafał Bigda
72. Ryszard Klein
73. Sebastian Berus
74. Sewer Kruczkowski
75. Stanisław Jan Kowalski
76. Stanisław Majda
77. Tomasz Chudzik
78. Tomasz Wagner
79. Tomoko Kazama Ober
80. Wacław Jagielski
81. Witold Berus
82. Zbigniew Bajek
83. Zbigniew Gorlak
84. Zbigniew Korytko
85. Zdzisław Wiatr
86. Zdzisław Żmudziński
87. Zofia Szota
88. Michał Bińkowski
89. Klaudiusz Fross
90. Emilia Stefańska
91. Seweryn Wiatr