Zabrze przestrzenią rozwoju

III Integracyjna Minispartakiada Mikołajkowa

12.12.2013

SPORT TO ZDROWIE I RADOŚĆ –takie hasło przyświecało III Integracyjnej Minispartakiadzie Mikołajkowej zorganizowanej dla dzieci w wieku przedszkolnym, która odbyła się 11 grudnia w Zespole Szkół Specjalnych nr 41 w Zabrzu.

W imprezie wzięły udział przedszkolaki z Przedszkola Nr 19, 34, 48, „ Nasz Dom" oraz dzieci z oddziałów przedszkolnych Zespołu Szkół Specjalnych Nr 41 . Podczas minispartakiady oprócz zawodów sportowych, mieli możliwość wspólnego kolędowania wraz z zespołem „BĘBNOLUDY”/zespół bębniarski z ZSS n 41/.Podczas przerwy członkowie stowarzyszenia przygotowali dla wszystkich uczestników poczęstunek. Na zakończenie każdy z przedszkolaków otrzymał paczki, które zostały ufundowane przez Stowarzyszenie KONTAKT w ramach zadania publicznego „Organizowanie imprez sportowych i rekreacyjnych dla dzieci i młodzieży”.

Każda z placówek otrzymała sprzęt sportowy zakupiony przez Zespół Szkół Specjalnych Nr 41 w ramach środków pozyskanych z Urzędu Miasta. Całość imprezy w ramach wolontariatu prowadziły: Marzena Jarząbek – fizjoterapeutka oraz Anna Mizera
i Katarzyna Śledzińska – nauczyciele Zespołu Szkół Specjalnych Nr41.