Prezydent Zabrza honorowym członkiem BCC

03.09.2013

Małgorzata Mańka-Szulik, prezydent Zabrza, za wkład w rozwój regionu otrzymała honorowe członkostwo Business Centre Club. Wyróżnienie to zostało przyznane podczas XVIII Śląskiej Gali BCC, która odbyła się w Promnicach.

Śląska Gala BCC jest największym tego typu przedsięwzięciem regionalnym gromadzącym przedstawicieli władz regionalnych, samorządowców, przedsiębiorców, przedstawicieli organizacji biznesowych, a także dziennikarzy. Jest to forum współpracy oraz wymiany poglądów. W trakcie Gali przyznano Cezary Śląskiego Biznesu, odznaczenia państwowe dla członków Katowickiej Loży BCC (Krzyże Kawalerskie Orderu Odrodzenia Polski oraz Złote Krzyże Zasługi), Odznaki Honorowe za Zasługi dla Województwa Śląskiego. Wśród wyróżnionych znalazł się m.in. Zbigniew Pucek, członek Zarządu DB Schenker Rail Polska SA z siedzibą w Zabrzu, który otrzymał Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski. Honorowe członkostwo w BCC otrzymał także Piotr Uszok, prezydent Katowic.