Dofinansowanie projektu pn. „Zarządzanie energią w budynkach użyteczności publicznej na terenie Miasta Zabrze – etap IV.”

04.07.2013

25 czerwca 2013 r. nastąpiło podpisanie umowy, pomiędzy Miastem Zabrze a Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, o dofinansowanie w formie dotacji projektu pn. „Zarządzanie energią w budynkach użyteczności publicznej na terenie Miasta Zabrze – etap IV”, w ramach V Konkursu Programu Priorytetowego System Zielonych Inwestycji (GIS – Green Investment Scheme) Część 1) „Zarządzanie energią w budynkach użyteczności publicznej.”

Wartość projektu wynosi 2 437 090,00 zł, w tym dofinansowanie w formie dotacji w wysokości 724 182,00 zł.

Projekt obejmuje termomodernizację budynku administracyjnego Teatru Nowego przy Parku Hutniczym 2, budynku Szkoły Podstawowej nr 14 przy ul. Gdańskiej 10 oraz dwóch budynków Szkoły Podstawowej nr 24 przy ul. Tarnopolskiej 85 – 87.