PARP ostrzega przed oszustami

26.06.2013

 

 

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości informuje, że nie współpracuje z firmami komercyjnymi sprzedającymi jakiekolwiek wydawnictwa książkowe lub płytowe poświęcone tematyce dotacji.

W związku z nasileniem się działań firm, których przedstawiciele dzwonią do przedsiębiorców z ofertami odpłatnej sprzedaży książek oraz płyty mających rzekomo łatwo i szybko doprowadzić do zdobycia dotacji unijnych, powołując się przy tym na współpracę z PARP (lub jednostkami współpracującymi z PARP np. Regionalnymi Instytucjami Finansującymi) albo podszywając się pod pracowników PARP, stanowczo oświadczamy, że nigdy nie współpracowaliśmy i nie współpracujemy z takimi firmami. Powoływanie się tych firm na współpracę, czy podszywanie się pod pracowników PARP jest bezprawne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że wszelkie  informacje dotyczące możliwości uzyskania wsparcia na rozwój działalności z dotacji unijnych można otrzymać BEZPŁATNIE  na stronie internetowej PARP www.parp.gov.pl, pod numerem Infolinii:022 432 89 91 do 93 oraz 0 801 33 22 02 oraz w ramach stworzonej przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości Sieci Punktów Konsultacyjnych, których lokalizacje można znaleźć pod linkiem: http://www.parp.gov.pl/index/index/1439.